top of page
Image-empty-state.png

Yuna Makina

0232 878 06 00

Çınarköy, 5009. Sokak no 5v/1, Kemalpaşa/İzmir, Türkiye

YUNA MAKİNA 40 yıllık deneyimi ve yeni kurumsal kimliği ile makine yedek parça üretim ve CNC işleme çözüm ortağıdır.

İzmir Kemalpaşa’daki üretim tesisimizde; talaşlı imalat teknolojilerini yakından takip eden, yeniliğe açık, dinamik yönetim kadrosu ve tecrübeli üretim personeli ile Yuna Makina, kalitesi yüksek ve ekonomik üretimi bir araya getirmektedir. Bu çerçevede kurumsal çalışma prensiplerini önceleyen profesyonellik anlayışımız firmamızın müşteri ilişkilerinin temelini oluşturmaktadır.

Yuna Makina şemsiyesi altında YUNA MARINE ve YUNA TOOLS olmak üzere farklı sektörlerde faaliyet gösteren markalarımız bulunmaktadır. YUNA MARINE markası altında özellikle halat gerdirme donanımları ile öne çıkarak, sınırlarını aşan ve dayanıma önem veren faaliyetlerimiz devam ederken, YUNA TOOLS markası ile öncelikli olarak baskı beton el aletleri olmak üzere farklı tip yapı aletleri imalat faaliyeti de sürdürülmektedir. Her iki markamızda alanında fark getiren yenilikler sunarak ürün gamını her geçen gün genişletmektedir.

Yuna Makina müşterilerine sunduğu çözüm odaklı üretimine ve kendi markalarına ek, talaşlı imalat sektöründen gelen spesifik taleplere hızlı ve verimli ar-ge kapasitesi ile yanıt verebilmektedir. Bu çerçevede firmamız tarafından NADİR BAĞLANTI ve YUNA SPREY SİSTEMLERİ çalışmaları müşteri taleplerimiz doğrultusunda geliştirilerek müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. NADİR BAĞLANTI adı ile standart kabul edilen fakat talep yetersizliği ile stoklu bulunmayan bağlantı elemanlarında müşterilerimize anlaşılır ve çözüm odaklı seçenekler sunarken YUNA SPREY SİSTEMLERİ ile soğutma ve ilaçlama gibi akışkan püskürtmesi gerektiren tüm yerlerde ekonomik ve güvenilir ürünler üretilmektedir.

Sürdürülebilirliğin ve iklim dengesinin öneminin farkında olmakla birlikte ürünlerimizde dayanıma ve uzun ömürlülüğe de özen göstermekteyiz. Yaptığımız tüm işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kuruluşumuzdan bugüne kadar parkurumuzdan çıkan tüm ürünlerinin arkasında olduk ve olmaya devam edeceğiz.

bottom of page