top of page
Image-empty-state.png

UNSPED Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş.

+90 (212) 410 99 99

Mahmutbey Mahallesi, Küçük Halkalı Cad. Altuğ Sok. No:3 Bağcılar/ İstanbul

39 Yıldır Sizin Yanınızda...
Şirketimiz 1981 yılında "ÜNSPED Beynelmilel Nakliyat - M.Haluk Ündeğer" ünvanı ile faaliyetine başladı. 1995 yılında anonim şirket statüsüne geçildi ve faaliyet kapsamı Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler olarak genişletildi.
Şirketimiz kuruluşundan bu yana müşterilerin ihtiyaçlarına beklentilerinin üzerinde yanıt verecek şekilde sürekli olarak teknolojik alt yapı ve yeniliklere öncelik vermiş ve bu konuda sektöründe öncü olmuştur.
2010-2013 yılları arasında bir yandan kendi organik şube/bölge yapılanmasını gerçekleştirirken aynı zamanda 5 önemli gümrük müşavirliği firmasını da bünyesine katarak Türkiye sathında hizmet verebilecek büyümesini gerçekleştirmiş ve bunu da sürdürmektedir.
Şirketimiz gelecekte de gerek milli, gerekse uluslararası müşterilerine en üst standartlarda hizmet verebilmek için hizmet anlayışı, alt yapı, insan kaynağı, teknoloji, finansal yapı alanlarında yaratıcı ve yapıcı bir iç eleştiri anlayışı ile devamlı yenileşme ve geliştirmeyi ve böylece uzun yıllar her koşulda hizmet sunacak sürdürülebilir bir kurumsal yapı ile faaliyetlerine devam etmeyi hedeflemektedir.

bottom of page