top of page
Image-empty-state.png

Andar Elektromekanik Sistemler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

+90 (312) 385 04 50

Üniversiteler Mahallesi, İhsan Doğramacı Bulvarı, 35/2 ODTÜ Teknokent, Çankaya / ANKARA

Savunma ve havacılık alanında sahip olduğumuz mühendislik ve Ar-Ge tecrübemiz ışığında, 2012 yılından beri, hareketli mekanizmalar için özgün ve özelleşmiş elektromekanik sistemler geliştiriyoruz ve “zor problemleri” çözüyoruz.
Farklı niteliklerdeki hava ve kara platformları başta olmak üzere, geniş bir yelpazedeki platform ve alt sistemler için, müşterilerimizin kalite, bütçe ve takvim beklentilerine uygun şekilde; tasarım, geliştirme, üretim ve destek faaliyetlerini de içeren yenilikçi ve yüksek teknolojili çözümlerimizle fark yaratıyoruz. Bugüne kadar üstlendiğimiz projelerin önemli bir bölümünde, rafta hazır bir elektromekanik sistem çözümünün kullanılamadığı durumlarda, kendi tasarımlarımızla zorlukların üstesinden geldik. Kalifiye edilmiş ürüne uzanan süreçte optimum çözüme ulaşmak için, sadece alt sistemleri değil, üretim tezgâhı ve test sistemlerini de içerecek şekilde, ihtiyaç duyulan tüm alt bileşenleri de kendimiz tasarlıyor ve üretiyoruz.
Geliştirdiğimiz ürünleri, çevresel ve elektromanyetik standartlara (MIL-STD-810 ve MIL-STD-461) göre test ediyor, kullanıcının ihtiyaçları doğrultusunda; elektronik yedekli, mekanik yedekli, sivil havacılık standartlarının (DO-254 ve DO-178) gereklerini karşılayabilecek seviyedeki yazılım ve donanım özelliklerine sahip olarak teslim edebiliyoruz.
Müşterilerimize, sadece rekabetçi fiyat değil emniyet, ağırlık ve hacim avantajı da sunan güvenli ürünler teslim edebilmek için, hazır çözümler yerine, elektromekanik sistemlerimizde kullandığımız her türlü gömülü yazılım ve donanımı da kendimiz geliştiriyor ve üretiyoruz.

bottom of page