top of page
Image-empty-state.png

ALTEK Metal San. Tic. A.Ş..

+90 (212) 306 60 60

Büyükdere Cad. No: 122 A Blok 2. Kat 34394, Esentepe/ İstanbul

ALTEK METAL Sanayi ve Ticaret A.Ş 1987 yılında, alüminyum tedariğinde çözüm ortağınız olmak amacıyla kuruldu. Otuz iki yıl sonra, Altek Metal bugün tüm dünyada alüminyum tedarikçileriyle teması olan, kendi bünyesinde ürettiği ürünleri Avrupa başta olmak üzere 20 ülkeye ihraç eden, Türkiye ve Avrupa pazarında referans niteliğinde uluslararası bir firma konumuna gelmiştir.
Aludur, Aludur Plus ve Aludur CNC markaları altında ürettiğimiz kesilmiş ve taşlanmış alüminyum döküm plakalarının Türkiye’deki tek üreticisiyiz. Türkiye’ de dört ayrı servis merkezinde kestiğimiz alüminyum plaka, profil, levha, rulo, çubuk, lama ile bir çok endüstriyel sektöre hizmet etmekteyiz. Uzmanlık alanlarımız; alüminyum kesim, su jeti kesimi, çubuk ve lama kesimi, rulodan boy kesimi, dairesel kesim ve PVC kaplamadır. 2018’den itibaren köprülü işleme merkezi CNC tezgahımızı makina parkurumuza dahil ederek hassas kesim kabiliyetimizi artırdık.
Müşterilerimize teknolojik ve sürdürülebilir önerileri uygun fiyatlarla sunmak bizim hedefimizdir. Bu doğrultuda 2019 yılında kurduğumuz www.aluminyumburada.com ile size dijital ortamda daha iyi hizmet verebilmeyi hedefliyoruz. Online satış sitemiz ile alüminyum alım deneyiminizin hızlı, zahmetsiz ve uygun fiyatlarda olması için itina ile çalışıyoruz.
Altek Metal alüminyumda güvenin ve kalitenin tek adresidir.

bottom of page