top of page
Image-empty-state.png

3D Model

+90 (212) 549 44 34

İkitelli OSB Galvanoteknik Sanayi Sitesi E Blok Nikel Sokak No:19A Başakşehir / İstanbul

3D Model, 1993 yılında kurulan Galtek Kimya Metal Plastik Makine San. ve Tic. Ltd’nin tersine mühendislik, tasarım, 3 boyutlu modelleme ve üretimi, boyutsal analiz ve doğrulama ile ilgili çalışmalarda bulunan bir departmanıdır.

Bünyesinde bulunan yüksek doğruluk ve tekrarlanabilirlikli mobil CMM, lazer tarayıcı ve lazer takip sistemleri ile şirketlerin boyut ve koordinat ölçümleri, tolerans ve kalite raporlama ihtiyaçlarına cevap verirken; sıfırdan tasarım ve tersine mühendislik faaliyetleri ile endüstriyel ya da sanatsal tasarım çalışmalarında da bulunmaktadır. Ayrıca yüksek teknolojili ölçüm ve tarama cihazlarını firma ve şahıslara kiralayarak çözüm ortağı olmaktadır.

Sahip olduğu farklı özelliklerdeki 3 boyutlu yazıcılar ile müşterilerinin hızlı model, prototip ve ön seri imalat aşamaları için 25 farklı malzeme ile üretim gerçekleştirmekte ve yerli ve yabancı menşeili 3 boyutlu yazıcıların satışını yapmaktadır.

3D Model, dinamik yapısıyla Türkiye’nin her bölgesinde, otomotiv, sivil havacılık, savunma sanayi, medikal, mimarlık, petrokimya ve benzeri sektörlere hassas ve hızlı çözümler sunmaktadır.

bottom of page