2.jpg

  About Us  

Havacılık ve Uzay Sanayi'nin

Destekleyici Gücü

İzmir’de başlamış, ancak tüm Türkiye genelinden firmaların da katılımıyla büyümüş olan Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneğimiz  Türk Havacılık, Uzay ve Savunma Sanayii’nin üretim, mühendislik, tasarım ve Ar-Ge konularında global entegrasyon çalışmalarını desteklemek olan vizyonu doğrultusunda üyelerine destek sağlayacak yurt içi projeler oluşturmak yanında, yurt dışındaki havacılık kümelenmeleri ile olan işbirliklerini arttırıcı güzel çalışmalara da imza atan bir sivil toplum kuruluşudur.

 

Derneğimizin amacı nitelikli teknik personel yetiştirme konusundaki çalışmaları kesintisiz sürdürmek, Savunma Sanayi Müsteşarlığımızın da hedeflerine paralel olarak İzmir ve bölgemizdeki KOBİ'lerimizin savunma ve havacılık sektöründe yer alabilmeleri için gelişmelerine destek olmak ve yine üniversiteler ile sanayimizin işbirliklerini arttırıcı çalışmalar vasıtası ile yüksek katma değer yaratacak projeler üretmektir.

48

Kurumsal Üye

8

Akademik üye

22

Bireysel Üye

130

Etkinlikler

lgoo.png

© 2020 Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği

Tüm Hakları Saklıdır

Hakkımızda

Faaliyetlerimiz​

Projelerimiz

İş Ortaklarımız

Üyelik

İletişim

Üyelik Matrisi

Kullanım Sözleşmesi

KVKK

SSS

İşbu Websitesi, T.C. Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü tarafından Tanıtım Faaliyetleri Desteği altında yapılmıştır.

  • Facebook
  • LinkedIn Sosyal Simge