top of page
Image-empty-state.png

Solmaz Gümrük Müşavirliği A.Ş.

+90 (212) 334 02 34

Esentepe Mah. Kore Şehitleri Caddesi Yüzbaşı Kaya Aldoğan Sokak No:9 34394 Zincirlikuyu Şişli İstanbul

Solmaz, sektördeki 40 yılı aşkın tecrübesi ve bilgi birikimi ile gümrük müşavirliği, gümrük ve dış ticaret danışmanlığı, antrepo ve depolama, uluslararası ve yurtiçi taşımacılık alanlarında entegre hizmetler sunan lider bir lojistik servis sağlayıcıdır.
Ülke çapında 16 şehirde, 50 ofiste, 12 antrepo ve deposunda, 31’i A karneli gümrük müşaviri, 130’u B karneli gümrük müşavir yardımcısı olmak üzere 1.220’ü aşkın konusunda uzman personeli ile yaratıcı ve titiz çözümler üretmektedir.
Solmaz yazılım ekibi ile kendi oluşturduğu kurumsal kaynak planlaması yazılımını kullanarak daha esnek, güvenilir, sağlam ve hızlı hizmet sunmaktadır. Müşterilerinin yazılımları ile gerçekleştirdiği entegrasyon sayesinde iş yükünü azaltarak müşterilerine zaman ve işgücü tasarrufu sağlamaktadır.
Solmaz hizmet sunmaya başladığı günden beri bilişim altyapısından güvenliğe, depo ve kalite yönetiminden, yolsuzluk ve rüşvetle mücadeleye kadar pek çok alanda çeşitli sertifika ve ödüller almıştır. Uzun yıllardır sürdürmekte olduğu emniyet ve güvenliği esas alan kalite politikaları ile ilgili çalışmalarını 2014 yılı Ağustos ayında AEO/YYS (Authorised Economic Operator/Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası) ile belgelendirmiştir.
Tüm bilgi birikimi, tecrübesi ve yazılım olanakları sayesinde Solmaz, farklı sektörlerden pek çok uluslararası ve büyük yerel şirkete sunduğu hizmetler sayesinde önemli bir tecrübeye sahiptir.

bottom of page