Image-empty-state.png

Norm Cıvata

+90 (232) 376 76 10

10007 SOK NO:1 A.O.S.B. ÇİĞLİ İZMİR

Tarihçe
“İlk cıvatamızı 1973 yılında çift vuruşlu bir makine ile ürettik. İşte, o cıvatanın çanağa düştüğünde çıkardığı ses hala kulağımızda. Bizi bugünlere getiren, daha iyisini yapabilmemiz için çalışma azmi veren aynı tutku.”
Güçlü Adımlar
Norm Grup Kurucusu ve Yönetim Kurulu Onursal Başkanı olarak halen görevini sürdüren Nedim Uysal tarafından kurulan Norm Cıvata, 1973 yılında, İzmir Bornova'da çift vuruşlu bir set makine ile cıvata üretimine başladı. Sektörde kazanılan başarılar sayesinde 1994 yılında, şu an faaliyette olan İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'ndeki yeni ve modern tesis kuruldu. Cıvata üretimiyle başlayan bu yolculuk pek çok şirketin katılmasıyla devam ederek, zaman içinde büyük bir gruba dönüştü.
Norm Grup 40 yılı aşkın tecrübesinin ışığında, entegre üretim ve kaliteli hizmet anlayışıyla yoluna devam etmektedir. Tasarım aşamasından itibaren katıldığı üretim süreçlerinin tümünü yöneten Norm Grup, ana sanayilerin en önemli çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.
Yurt içinde ve yurt dışında otomotiv, beyaz eşya, elektronik, mobilya, inşaat, makine sektörlerindeki ana üreticilerin ve güçlü markaların çözüm ortağı olan Norm Grup; üretim, kalite ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra, CRM uygulamalarıyla da pazarlamaya ve pazarlama iletişimine büyük önem verdiğini göstermektedir.
Geçmişin Tecrübesiyle Geleceği Hedefliyoruz
Norm Grup 2015 yılında hedeflediği 90 bin tonluk üretimi gerçekleştirerek, üretim artışını son 10 yılda 4 katına çıkardı. Böylece, "Türkiye'de en hızlı üretim artışını ve büyümeyi sağlayan" ilk 10 firma arasında yerini aldı.
Bugün itibariyle, Türkiye'nin ilk 500 şirketi arasında yer alan Norm Grup; 100 bin metrekarenin üzerinde kapalı alan, İzmir ve Manisa/Salihli'de 9 ayrı üretim tesisi, 5 farklı pazarlama şirketi ve 1.800'ü aşkın çalışan ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
Norm Cıvata, üstün kalite politikası ve geniş ürün yelpazesi ile sektöründe lider ve öncü kuruluş olmaya devam etmektedir.