Image-empty-state.png

D.A.D.E. Analiz, Tasarım, Mühendislik A.Ş.

+90 (312) 446 92 85

Mahatma Gandhi Cad. No: 78/2 GOP - Ankara

Şirket Profili
DADE, 1997 yılında kurulduğundan günümüze, dünyada özgün projelerde yer almıştır. Bunlarda tüm sistem analiz, tasarım, test, ilk örnek (prototip) ve onaylama (validasyon) süreçleri ile her türlü çizim ve yönerge ve iş akış dokümanlarının hepsini yada istenilen bölümlerini yapmak için uzman ekibimizin tecrübesi vardır. Geçmiş yapılanların kopyalanması yerine, günümüz gereksinimleri ve teknolojisini kullanmayı prensip edinmiş ekibimiz, ihtiyaç sahibinin koşullarını temel alarak yeni önerilerle ve mevcut ve gelecek teknolojilerle temel sistem analizi ve tasarımını yaparak, ihtiyaç sahibinin kararlarına göre sürece devam eder. Ekibimi, Dünyanın konusunda lider uzay, havacılık, otomotiv, savunma şirketlerine özellikle güç paketi, şanzıman ve hareket aktarma ve hareketli sistemleri ile tüm sistem analiz, tasarım, test ve uygulama projeleri sözleşmelerini başarı ile tamamlamıştır. 300 den fazla patent sahibi ekibimizle, tasarımda state of art mertebesinde işler yapmış ekibimiz, ülkemizde ve global markette ileri teknolojinin önemli olduğu projelerde, danışman veya yapımcı olarak görev almaktadır. İleri teknoloji içeren analiz, tasarım projelerinde gerekli sertifika, lisans ve imza yetkilerine sahip olarak çalışan ekibimiz, her türlü özel projede yer alabilmektedir.

Misyon
İleri teknoloji gerektiren alanlarda sistem analizi, tasarım mühendisliği, teknik ve lojistik hizmetleri sağlamak ve kritik teknolojileri ülkemizde üretmek.

Vizyon
İleri teknoloji odaklı tasarım mühendisliği ve danışmanlık hizmetlerinde dışa bağımlı olmadan uluslararası rekabet eden saygın bir kuruluş olmak.

Çalışma İlkelerimiz
Konusunda uzman, işverenin kullanımına sınır ve kısıt getirmeden çalışan,
İşveren isteği ve memnuiyetti odaklı,
Sürekli iyileşen hizmet sunan,
Etik değerlere bağlı, işbirliği ve paylaşımı önde tutan,
Çevreye ve topluma karşı sorumluluğunu bilen,