top of page
Image-empty-state.png

ARNES Mekanik

+90 (232) 375 54 04

129/7 Sok. No:8 4.San.Sit. İZMİR/TÜRKİYE

ARNES 1994 yılında kurulmuş olup İnşaat, Maden ve İş makinaları sektörüne giriş yapmıştır. Kısa zaman içerisinde müşteri odaklı hizmet ve kalite felsefiyle büyümeyi hedeflemiş ve sektörde kendine yer edinmiştir.
İlerleyen yıllar içerisinde saygın imalatçıların temsilciliklerini bünyesine katarak satış hizmetinin yanında satış sonrası servis hizmetini de hızlı ve güvenilir biçimde müşterilerine sunmaya başlamıştır.
Hizmeti kaliteli ve rekabetçi fiyatlarla sunmak amacıyla yola çıkan Arnes, ürün gamını sürekli arttırarak satış ve satış sonrası hizmetlerini de buna paralel ölçüde geliştirmiştir.
Bu hususta 1997 yılında Milas/Muğla, 2000 yılında İzmir 4.Sanayi, 2003 yılında Denizli yetkili servislerini faaliyete sokarak satış ve servis hizmetini arttırmıştır.
Arnes 2006 yılında 4.sanayide 2003’den beri faaliyet gösteren servis binasının yanına taşınmıştır.
2011 yılında Denizli de servisten haricen ayrıca satış mağazasını devreye sokmuş ve aynı sene içerisinde 4.Sanayi Sitesi / İzmir de Servisinin yanında servis ve satış mağazasından bağımsız yan yana konumlanmış 3.parselde Deposunu faaliyete sokmuştur.
ARNES firması İzmir Merkez yerleşkesinde 1500 m2 kapalı alanı ile müşterilerine daha kaliteli hizmeti geniş stok ile sunmaktadır.
2013 yılı haziran ayından itibaren 400 m2 kapalı alana sahip modern tesislerimizde Milas / Muğla bölgesindeki uzun yıllardan beri süregelen faaliyetlerimizi kuvvetlendireceğiz.
Sektörde 19.yılını geçiren Arnes, birikimi, satış ve satış sonrası hizmet anlayışıyla önemli bir Pazar payına sahiptir. Bu payıda ürün gamını oluşturan aşşağıda belirtilen çeşitli ürünleriyle, pazarda sürekli artan talebe satış & satış sonrası ürün/hizmet anlayışındaki kalite ile verimliliğe borçludur.

Hidrolik Kaya kırıcıları Satış Servis ve Satış Sonrası Hizmetler
Hidrolik Kaya Deliciler Satış Servis ve Sarf Malzemleri
Hidrolik Yıkım Ataçmanları Satış Servis ve Satış Sonrası Hizmetler
Kazıcı delici-koruyucu parçalar, greyder, uç ve orta bıçakları
Yürüyüş ve alt takım malzemeleri
Motor , Şanzuman , Aktarma ve Diğer Gruplar
Civata ve bağlantı elemanları
Endüstriyel ve iş makinası filtreleri
Endüstriyel Sızdırmazlık elemanları Satış – Teknik Destek - Montaj
Dizel Jeneratörler Satış, Servis ve Satış Sonrası Teknik Hizmetler
Merkezi otomatik yağlama sistemleri Proje, Kurulum ve Satış Sonrası Teknik Hizmet
Yağ ve Yakıt filtreleme sistemleri
İş & İnşaat Makinaları yan sanayi parça grubu

bottom of page