Meydan Sok. No:4/23 Akatlar/ İstanbul
T: +902123523965 F: +902123523978
timsan@timsantr.com   www.timsantraktor.com.tr

 

FİRMA HAKKINDA

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren şirketimiz 2010 yılında dizel ve elektrik tahrikli Bagaj, Kargo, Uçak Çekme Araçları ve Helikopter Taşıyıcı Ekipmanları üretmek üzere kurulmuş olup Türkiye’de bu konudaki tek üreticidir. Dizel tahrikli araçların yanı sıra, Dünyada yaygınlaşmakta olan “Temiz Havaalanı” konsepti ile yer destek hizmetleri verme prensibine uygun olarak kaynaklarını elektrik enerjisi ile hareket eden araçlar geliştirme konusunda yoğunlaştıran Timsan Traktör, 2.000 m2 alanda 20 Kişilik Uzman Ekibiyle üretim yapmaktadır. Timsan Traktör, kuruluşundan bu yana geçen 10 yıllık(2020 itibariyle) sürede 130 adet uçak ve bagaj çekme traktörü üreterek yurt içinde ve dışında Sivil ve Askeri müşterilerine başarı ile teslim etmiştir. Timsan traktör cirosunun %60’ını ihracat ile sağlamaktadır. Tunus, Cezayir, Kıbrıs, Irak, Tanzanya, Filipinler, Sri Lanka, Azerbaycan, Kazakistan, İtalya, Romanya, Suudi Arabistan ve Pakistan olmak üzere 13 ülkede Timsan Traktör’ün ürünleri kullanılmaktadır.

UZMANLIK ALANLARIMIZ

Dizel ve elektrik tahrikli Bagaj, Kargo, Uçak Çekme Araçları ve Helikopter Taşıyıcı Ekipmanları üretimi konusunda uzmandır.


MÜHENDİSLİK KABİLİYETLERİ

Timsan Traktör, ürünlerinde estetik, kalite ve daha da önemlisi ulusal/uluslararası standartların dikte ettiği güvenlik kriterlerini en ön planda tutmaktadır. Karbon emisyonunu düşürmenin gitgide büyük bir önem kazandığı günümüzde, bu amaca uygun, temiz bir çevre için elektrikli araçlar geliştirmekte ve bu araçların tüm ürün gruplarında yer almasına önem vermektedir. Ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla sektöründe bulunan ithal ürünlerin başlıcalarını kendi ürün gruplarında sağlamakta ve bu ürünlerin üretimi yaparak iç ve dış müşterilere teslimini gerçekleştirmektedir. Bu özelliği ile Timsan Traktör, uluslararası pazarda söz sahibi bir marka konumuna erişmiştir.

SERTİFİKALAR
ISO 9001:2015
Yerli Malı Belgesi

İRTİBAT
İletişim: +90 212 352 39 65
Web: www.timsantraktor.com

Adres: Timsan Traktör Üretim Montaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. 10007 sok. NO:22 A.O.S.B, Çiğli, İzmir, Türkiye

Daha Fazla Göster

© 2017 AEROSPACE CLUSTER ASSOCATION

  • Twitter Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon