top of page

Meshine Swarm Technologies Start-up firmamız yükseliyor

Meshine, 2019'dan bu yana Teknopark İzmir'de Ürge ve Arge faaliyetlerine devam etmekte olup, yerli teknolojiyle bilgisayar görüsü ve multi-otonom yazılım çözümleri geliştirmekte ve halihazırda Güvenlik, Enerji ve Tarım sektörlerinde Endüstriyel İHA Hizmetleri sunmaktadır.
Uçtan uca bir hizmet ile uçuş planlaması yaparak, gerekli izinleri hazırlayıp, arazi/sahalar için Havadan Görüntü Tabanlı Algılama ve Müdahale çözümü sağlanmakta olup, veri analizi ve nesne tespitini de yönetilmekte, uçuşlar takip edilip raporlanmaktadır.


Araçları tek merkezden sürü yönetimi sistemi sayesinde kontrol ederek özellikle geniş arazilerde zaman ve maliyet konusunda ciddi avantaj sağlamaktadır. Bugüne kadar ki tecrübesiyle 1500 saat üzerinde İHA-1 sınıfı otonom uçuş deneyimi bulunmakta, istendiği takdirde uçuş eğitimi ve danışmanlığı verilmektedir.

Araçların özellikleri için tıklayınız. Genel Tanıtım - https://vimeo.com/809724542

Örnek Uçuş Videolarımız ve tanıtım içeriklerimiz ektedir. Tarımsal İlaçlama Uçuşu - https://vimeo.com/583936056 Gözetim Aracı Uçuşu - https://vimeo.com/583931546 Çoklu Uçuş: https://vimeo.com/657436106 Devam eden arge projeleri -> - 5G ile Endüstriyel Alan güvenliği amaçlı Devriye Keşif Dronu - TRL9 - Sürü Zirai İHA'lar ile Tarımsal İlaçlama projesi - TRL8 - Solar Enerji Tesisleri için Otonom Termal İnceleme Dronu - TRL7


Comments


bottom of page