ACA Visited International Paris Airshow - Le Bourget


Mevcut en büyük havacılık etkinliği olarak anılan 52. Uluslararası Paris Air Show Paris Le Bourget Havaalanında 19-25 Haziran 2017 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Her etkinlikte olduğu gibi sivil ve askeri havacılık dünyasındaki tüm önemli aktörlerin Paris'te buluşmasını sağlayan PAS; ilk dört gün tüm kıtalardan gelen ticaret odaklı ziyaretçilere kapılarını açarken, son üç gün tüm halka açık olarak tamamlandı.

Etkinlik kapsamında uçuş gösterileri, konferanslar, B2B görüşmeler, müze gezileri yanında stant sahipleri tarafından organize edilen toplantılar, imza törenleri, kokteyller de gerçekleştirildi.

TAI, TEI, ROKETSAN ve OSSA'nın stant ile katılım sağladığı PAS Türkiye'den de sektörün tüm firmalarından ve kurumlarından ziyaretçileri ağırladı.

Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği ise ziyaretçi olarak etkinliğe katılım sağlamış ve European Cluster Collaboration Platform (ECCP) ve European Aerospace Cluster Partnership (EACP) tarafından organize edilen kümelenme programlarına katılarak çeşitli görüşmelerde bulunmuştur.

53. Uluslararası Paris Air Show 17-23 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.


© 2017 AEROSPACE CLUSTER ASSOCATION

  • Twitter Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon