Türk Kompozit 2015 Kompozit Zirvesi başarı ile gerçekleştirildi.


Kompozit Sanayicileri Derneği tarafından Turk Kompozit Sektörü'nde ikinci kez düzenlenen TURK KOMPOZIT 2015 KOMPOZİT ZİRVESİ 8-9-10 Ekim 2015 tarihlerinde İstanbul Gorrion Hotel de gerçeklestirilmistir. 8 Ekim 2015 tarihinde saat 10:00'da açılıs töreni ile kapılarını ziyaretçilere açan Kompozit Zirvesi'nin açılısını İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçıları Birliği Baskanı Sayın Murat Akyüz, PLASFED Baskan Vekili Sayın Hüseyin Semerci, PAGEV Baskanı Sayın Yavuz Eroğlu ve PAGDER Baskanı Sayın Reha Gür çok sayıda katılımcı ile birlikte yapmışlardır.

Etkinlikte, Ülkemiz dahil 9 farklı ülkeden 60 firma ve kurulus 64 Ürün Sergi Alanında Kompozit Sektörü'ndeki en son teknolojik ürün ve gelismeleri etkinlik ziyaretçileri ile paylasmıslardır. Etkinliği 3 gün içerisinde 92'si yabancı ülkelerden olmak üzere toplam 1393 kisi ziyaret etmistir.

Karşılıklı üyelik bulunan ve birlikte her zaman başarılı ve yakın çalışmalar gerçekleştirilen Kompozit Sanayicileri Derneği; Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği'mize (HUKD) etkinlikte bir stant alanı sağlamıştır. Ayrıca etkinliğin üçüncü gününde HUKD Genel Sekreteri Sayın Yalçın Yılmazkaya tarafından "Havacılık Sanayinde İleri Kompozit"ler isimli bir sunum gerçekleştirilmiş ve yoğun ilgi görmüştür.


© 2017 AEROSPACE CLUSTER ASSOCATION

  • Twitter Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon